سبک طراحی درخرید سنگ روشویی بسیار تاثیرگذار است. شرکت های تولید کننده به زیبایی روشویی ها و طراحی آن ها اهمیت زیادی میدهند تا مورد توجه مشتریان واقع شود.

در گذشته برای تولید سرویس های روشویی از ترکیبات فلزی نیز استفاده می شد که با توجه به میزان خوردگی بالایی که داشتند، خیلی مورد استقبال واقع نشد. امروز اما تقریباً تمامی روشویی های بهداشتی از جنس سرامیک و چینی هستند. اپر بخواهیم سبک روشویی ها را بررسی کنیم میتوانیم به این سه دسته اشاره کنیم:

۱. سنگ های روشویی بهداشتی یکپارچه

این نوع روشویی های معمولاً سرامیکی هستند و پایه و سینک همگی یک تکه اند. در تولید چنین نوعی از روشویی سرویس های بهداشتی مواد بیشتری برای ساخت استفاده می شود، لذا قیمت بیشتری هم دارند. لذا در صورتی که قصد طراحی های لوکس و مدرن در خانه خود دارید به استفاده از این نوع روشویی ها بپردازید.

۲. روشویی بهداشتی چند تکه

اگر در خانه یا سرویس بهداشتی خود دارای محدودیت فضا هستید، توصیه می کنیم به استفاده از روشویی های چند تکه بپردازید. پایه و سینک این نوع از روشویی های بهداشتی جدا از هم هستند و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشند، کاربرد راحتی دارند. معمولاً در دکوراسیون های کلاسیک استفاده از سنگ های روشویی چند تکه انتخاب مناسبی است.

۳. روشویی های قابل نصب در کنج بنا

در ساختمان های متراکم و کوچک معمولاً فضای کوچکتری برای سرویس های بهداشتی در نظر گرفته می شود. در این فضا امکان استفاده از هر نوع سنگ روشویی وجود ندارد. لذا طراحان لوازم ساختمانی بهداشتی سنگ های روشویی را تولید کرده اند که قابلیت نصب در گوشه های بنا را داراست. در ساختمان های کوچک بهترین انتخاب برای سرویس های بهداشتی استفاده از روشویی های کنج یا گوشه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پانزده =